VÝHODNÝ BALÍČEK MD:COMPLEX

Každý mesiac Vám ponúkame veľmi výhodný balíček estetických procedúr. Ak si balíček zakúpite cez náš E-shop, budeme Vás kontaktovať telefonicky. Balíček je možné zakúpiť aj osobne u nás na recepcii alebo telefonicky na Tel.: 0948 040 040
Termín zákroku si môžete dohodnúť aj na iný mesiac, než v ktorom ste si balíček zakúpili.


MEZOTERAPIA MD : COMPLEX  FIRMING - REGEN CxFR

POSILŇUJÚCI A OBNOVUJÚCI KOKTAIL  S PEPTIDMI

Obnovenie tonusu kože a metabolizmu buniek,

Reštart buniek


Ako všetci vieme, naše gény určujú, ako vyzeráme a ako má naša pokožka starnúť. Ale to nie je celý príbeh... Epigenetika je veda o génoch, ktoré riadia naše bunky. 

S epigenetikou môžeme ovplyvniť aj to, ako sa gény prejavujú. Spoločnosť MD:Ceulicals  urobila revolúciu v starostlivosti o pokožku, a to využitím sily peptidov ako signálnych molekúl na bunkovej úrovni. Patentované peptidy, ktoré sú súčasťou produktov MD:Complex, stimulujú gény, aby začali bunky v pokožke fungovať tak ako v mladosti. Vďaka peptidom a stimu- lácii bunky odďaľujeme tak starnutie. Peptidy sú naj- dôležitejšími látkami v procese omladzovania pokožky a vďaka kombinácii s ďalšími účinnými látkami dávajú omladeniu väčší efekt. Pôsobením patentovaných pep- tidov dochádza k reštartu vlastnej bunky.
Peptidy liečia problém starnutia a nielen jeho prejav.

ČO SÚ PEPTIDY?
Peptidy tvoria základ inteligent- nej stratégie boja proti starnutiu: tvoria ich stavebné kamene bielkovín, ktoré stimulujú bunkový metabo- lizmus. Pomáhajú stimulovať celú škálu procesov, ktoré prebiehajú v pokožke, ako napríklad syntézu kolagénu. Peptidy môžu spustiť pozitívnu reťazovú reakciu jed- notlivých účinkov. Medzi takéto účinky patrí podpora činnosti buniek a tým uspokojenie osobitných potrieb náročnej pleti. Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie pokožky: posilnenie prirodzenej obra- nyschopnosti pokožky, zvýšenie pružnosti pokožky, zlepšenie pevnosti pokožky, celkový žiarivý vzhľad po- kožky. Peptidy prispievajú k hydratácii kože, výrazne re- dukujú vrásky, navracajú pokožke prírodný jas. Aktívne peptidy, zloženie pozostávajúce z komplexov peptidov a aplikácia najnovšej technológie zabezpečujú: viditeľ- né vyhladzujúce účinky, vypínacie účinky so schopnos- ťou intenzívnej regenerácie pleti, posilňujú bunkovú kohéziu, spúšťajú vlastné regeneračné procesy v po- kožke, dodávajú vlhkosť s hĺbkovým účinkom, aktivujú čerstvú syntézu extracelulárnej hmoty, stimulujú me- tabolizmus kolagénu a elastické vlákna pokožky.

ZLOŽENIE:
Elastín, DMAE, organický kremík, chondroitín sulfát, kyselina askorbová
 
POPIS:
md:complexTM  Firming-Regen 
Chráni kožu pred agresívnymi vonkajšími vplyvmi, obnovuje metabolizmus kožných buniek, napomáha remodelovaniu kože tým, že posilňuje syntézu nového kolagénu a elastínu. Zmenšuje počet vrások, zvyšue tonus a elasticitu kože. Omladzuje
 
INDIKÁCIA:
Podľaa druhu problému si môžete vybrať aj z iných rôznych koktailov MD:Complex
Ochablá koža, chrono- a fotostárnutie kože na tvári a tele, ochabnutá celulitída 

Cena:                                    89.- 
 

Tri sedenia:   3 x 89.-          267.- 
 
   
   

ZVÝHODNENÁ  CENA BALÍČKA

3  PROCEDÚRY           199.- 
           
 
 
Dĺžka procedúry
60 min.
Akciová cena
199,00 €
Kúpiť