Art Lift Mono

Pre zpevnenie ochablej pokožky a kontúr okolo očí doporučujeme jemné vstrebateľné hladké nite. Ide o zákrok minimálne invazívny, ale účinný aj bez anestézie a jaziev. S hydratačným, revitalizačným, lipolytickým a preventívnym efektom bez nutnej rekonvalescencie. Pomocou vstrebateľných nití sa dokáže účinne obnoviť vädnúcej kolagén a zároveň sa vytvára kolagénová "kostra" pre spevnenie ochabnutej pokožky a kontúr.

Hladké hydratačné nite sú vhodné aj pre drobné vrásky okolo pier, vrásky medzi obočím, vrásky okolo očí, dajú sa použiť na celú tvár. Vhodné sú tiež pre klientov, ktorí sú necitliví - rezistentní na botulotoxín alebo prípadne chcú len aplikáciu prírodného materiálu ku korekcii vrások a prevenciu proti ich tvoreniu. Kolagénová kostra, ktorá slúži ako opora pleti, má výborný liftujúcí efekt, zlepšuje krvný obeh a tým dochádza k rozžiareniu pleti, hydratácii, zlepšuje štruktúru pokožky, elasticitu pokožky, vypína kontúry tváre, vyhladzuje povrchové vrásky. Po ošetrení okolo očí sa môže vytvoriť dočastná modrinka.

Pred aplikáciou nití je vhodné podstúpiť biorevitalizáciu s patentovaným švajčiarskym produkom JALUPRO pre estetickú medicínu, ktorý obsahuje špecialnu zmes aminokyselin, ktorá sa aplikuje injekčne. Biorevitalizáciou JALUPRO dodávame pleti hustotu a pleť je potom dobre pripravená na niťový lifting Art Lift. 

Na vnútorné použitie treba doplniť JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope www.medicals-cosmetics.com

INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.
Dĺžka procedúry
30 min
Cena procedúry
90,00 €
Kúpiť