PB SÉRUM - ENZÝMOVÁ REVOLÚCIA
PRE KOZMETOLÓGOV

• PBSerum je výsledkom kombinovaného biotechnologického a kozmetického výzkumu.
    Produkty PBSERUM predstavuje na Slovensku spoločnosť Proteos Biotech, ktorá vyvíja bioaktívne enzýmy,
    ktoré sa nachádzajú vo všetkých  produktoch PB Sérum.

Mnoho rokov výskumu vo farmaceutickom a kozmetickom sektore umožnilo uplatniť najnovšie
    technológie vo svete krásy vytvorením PBSerum produktov na enzýmovom základe neživočíšneho pôvodu
    s okamžitými a dlhodobými účinkami

Teraz máte šancu aj na Slovensku stretnuť sa so špeciálnou školiteľkou zo spoločnosti Proteos Biotech.

Program školenia v anglicom jazyku s prekladom do slovenského jazyku.

ČASŤ 1.

ENZÝMY PRE INJEKČNÚ APLIKACIU

Čo sú enzymy a ako fungujú?
    Inovačné výskumy španielskeho biotechnologického laboratoria Proteos Biotech.
    Bezpečné a účinné zložky - enzymy neživočišného pôvodu
    Lyofilizacia: bezpečná a účinná metóda výroby zachovania aktivity enzýmov a vitamínov.
    Injekčná lipáza: mechanizmus pôsobenia, klinické výskumy.
    Nová koncepcia liečby celulitidy: patogenetická liečba rôzne formy.
    Čo je "triáda" a jak se používa?
    Protokoly terapie lokálnych tukových nahromadení, jaziev, fibrózy.
    Jedinečné protokoly na základe kolagenázy na riešenie problémů ochabnutej pokožky
    Rozbor klinických prípadov.

ČASŤ 2.

KOMPLEXNĚ ENZYMOVÉ PRÍPRAVKY PRE INJEKČNÚ APLIKÁCIU

Jedinečná koncepcia kombinovanej terapie
    K čomu je potrebná kyselina hyaluronová a aké má špecifikácie v prípravkách rady PBSERUM MEDICAL.
    Mechanizmus pôsobenia vysokomolekulovej kyseliny hyaluronovej v porovnaní s kyselinou nízkomolekulovou.
    3 koncepce komplexních enzymových prípravků: spôsob prípravy a techniky aplikácie.
    Rozbor klinických prípadov.
    Použitie hyaluronidázy pri odstraňovaní problémov súvisiacich s aplikáciou výplne na základe kyseliny hyalurónovej.

ČASŤ 3.

ENZÝMY PRE NEINVAZÍVNU TERAPIU

Čo je mikroemulzia.
    Kolagenáza, lipáza, hyaluronidáza, keratináza: indikácia, kontraindikácie.

ENZYMOVÁ TERAPIA TVÁRE BEZ INJEKCIE

Čo je keratináza a ako funguje. Koncepcia Peelingu.
    Enzymová terapia všetkých typov starnutia, akné a postakné, hyperpigmentace, seborrhoe, "fajčiarska
    pokožka "- bez injekcií, s možnosťou použitia s väčšiny prístrojov, hotové predpracované postupy terapie.

ENZYMOVÁ TERAPIA TELA BEZ INJEKCÍ

Ako fungujú kolagenáza, lipáza a hyaluronidáza?
    Enzymová terapia všetkých typov celulitidy, modelovanie postavy.
    Prípravky na odstraňovanie tukových nahromadení, obnovení elasticity a mikroreliéfu pokožky.
    Ako vykonať štandardnú prístrojovú procedúru a získať výsledky už po prvých dvoch sedeniach?
    Rozbor klinických prípadov