Art Lift Mono

Pre hydratáciu, zpevnenie ochablej pokožky celej tvare a tiež v problémových častiach tváre, kde sa tvoria drobné vrásky doporučujeme jemné samovstrebateľné hladké Mono nite. Poznáme ich aj pod názvom estetického zákroku Prime Lifting. Ide o zákrok minimálne invazívny, ale účinný bez anestézie a jaziev. S hydratačným, revitalizačným , lipolytickým a preventívnym efektom bez nutnej rekonvalescencie. Pomocou samovstrebateľných hladkých Mono nití sa dokáže účinne obnoviť vädnúci kolagén a zároveň sa vytvára kolagénová "kostra" pre spevnenie ochabnutej pokožky a kontúr. Kolagénová kostra, ktorá slúži ako opora pleti, má výborný podporný efekt, zlepšuje krvný obeh a tým dochádza k rozžiareniu pleti, hydratácii, zlepšuje štruktúru pokožky, elasticitu pokožky, vypína kontúry tváre, vyhladzuje povrchové vrásky.

Pomocou samovstrebatelných Mono nití dosiahneme efektívne výsledky pri čo najmenšom zásahu do organizmu a s čo najkratšou dobou rekonvalescencie. Hladké hydratačné Mono nite sú vhodné pre celú tvár, drobné vrásky okolo pier, nad perou, vrásky medzi obočím, vrásky okolo očí, líca, sánky, krk. Pri tomto postupe sa do ošetrovanej oblastí pomocou ihly aplikuje potrebný počet vlákien – mezonití, ktoré stimulujú tvorbu kolagénu vo svojom okolí a pomáhajú tak vytvárať nové kolagénové siete s dlhodobým efektom spevnenia mäkkých tkanív a vyrovnania vrások. Prime Lifting nepatrí medzi invazívne zákroky, preto nie je potrebné používať injekčnú anestézu. Znecitlivenie ošetrovaného miesta sa vykonáva nanesením znecitlivujúceho krému pred zákrokom. Samotný zákrok trvá podľa rozsahu ošetrenia 30 až 60 minút a jeho účinok pretrváva až 2 roky. Materiál mezonití je biokompatibilný a nevyvoláva alergické reakcie či opuchy na tvári. Samotné mezonite sú natoľko jemné, že sa nedajú nahmatať ani vidieť a vstrebú sa v priebehu 4 až 6 týždňov po zákroku bez zanechania žiadnych stôp v mieste aplikácie. Veľkou výhodou liftingu pomocou nití je bez pochýb takmer bezbolestná aplikácia a prirodzený omladzujúci efekt. V cene je 8 nití.

Po zákroku sa môžu vyskytnúť modrinky a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu 2-3 dni. Je potrebný kľudový režim bez fyzickej námahy. Vhodné je krátkodobé nosenie bandaže a podpora pitim aminokyselinového nápoja PROGLYME DRINK. 

Info o PROGLYME DRINK nájdete TU.

 
Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
90,00 €
Kúpiť