Plazmaterapia PRP

MEAPLASMA PRP

OMLADENIE VLASTNOU OBOHATENOU PLAZMOU

REŠTART BUNIEK

Ak chcete omladnúť a udržiavať svoju pleť čo najprirodzenejším spôsobom, doporučujeme Vám Plazmalifting - MEAPLASMA
Pomocou MEAPLASMY - Plazmaterapie dochádza k stimulácii prirodzenej obranyschopnosti pokožky a tiež k novotvorbe
Vášho vlastného kolagénu. Vďaka MeaPlasmy dochádza k zmenám na bunečnej úrovni, dochádza k reštartovaniu vlastných buniek, bunky začnú fungovať ako vo veku 25 rokov ...  účinok takéhoto omladenia je omnoho trvalejší ...

Pri MEAPLASME sa získava Vaša prirodzená plazma na regeneráciu vašej pleti. Jedná sa o revolučnú metódu, pri ktorej sa využíva prirodzený regeneračný účinok plazmy. Neexistuje žiadne iné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako Vaša vlastná plazma. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov a tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tvorbu Vášho kolagénu.

V našej praxi používame najnovšiu certifikovanú  technológiu MEAPLASMA, kde sa zachováva 3 až 4 násobne viac trombocitov.
Plazma bohatá na krvné doštičky (platelet-rich plasma, PRP) sa extrahuje. Obsahuje vysokú koncentraciu rastových faktorov, ktoré podporujú omladenie kože, ale fungujú tiež ako urychlovač prirodzeného procesu hojenia.  Tým viac pracujú Vaše rastové faktory pre Vašu pleť. Celkový efekt omladenia je veľmi prirodzený.

VÝSLEDKOM
Je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások, zjemnenie vrások, zdravý vzhľad pleti, pomoc pri odstránení pigmentových škvŕn, pomoc pri odstránení jaziev po akné, regenerácia buniek poškodených UV žiarením, regenerácie pokožky po menopauze.

APLIKACIA :
Pacientovi sa odberie 7 ml krvi. Následne sa oddeli plazma z krvi v centrifuge a čistá plazma s trombocytami sa potom aplikuje pomocou VITAL INJECTORA do Vašej pokožky.

Taktiež doporučujeme na vnútorné použitie užívať PROGLYME DRINK , ktorý obsahuje tiež patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku. Info o PROGLYME DRINK  nájdete v našom E-shope.

Info o PROGLYM DRINK nájdete TU.

Tiež si môžete vybrať v našom E-shope z profesionálnych liečivých šampónov španielskej luxusnej značky  DSD,
​ktoré riešia rôzne problémy vlasovej pokožky a vlasov.

Info o luxusnej vlasovej kozmetike DSD Simone najdete TU.
Dĺžka procedúry
60 min