PLAZMATERAPIA

OMLADENIE VLASTNOU OBOHATENOU PLAZMOU PRGF

PRIRODZENÉ OMLADENIE - REŠTART  BUNIEK, RASTOVÉ FAKTORY

MEAPLASMA PRGF
Plazmaterapia alebo Drakula terapia je ošetrenie s Vašou vlastnou obohatenou krvnou plazmou, kde využívame vlastný prírodzený biologický materiál pre Vaše omladenie.

MEAPLASMA PRGF

Vďaka MeaPlasmy dochádza k zmenám na bunečnej úrovni, dochádza k reštartovaniu vlastných buniek, bunky začnú fungovať ako vo veku 25 rokov ...účinok takéhoto omladenia je omnoho trvalejší a prirodzenejší. Jedná sa o revolučnú metódu, pri ktorej sa využíva prirodzený regeneračný účinok Vašej vlastnej plazmy.

Výhodou ošetrenia obohatenou autonómnou plazmou - MeaPlasmou je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o využitie vlastnej krvi a neaplikujú sa cudzorodé látky. Neexistuje žiadne iné prírodné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako Vaša vlastná plazma.

MEAPLASMA PRGF
Stimuluje prirodzenú obranyschopnost pokožky a zaistuje novotvorbu vlastného kolagénu. Krvné doštičky, ktoré sa nachádzajú v krvi sú najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré zároveň vedú k tvorbe nového vlastního kolagénu. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov. Tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tiež tvorbu vlastného kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások. Aplikuje sa v lokalnom znecitlivení do hlbšej časti pokožky pomocou Vital Injectora. Celý zákrok trvá približne hodinu. Pre celkový dlhotrvajúci efekt sa doporučuje zákrok viackrát za sebou opakovať. Pôsobí aj preventívne proti starnutiu a ochabovaniu kože.

V našej praxi používame najnovšiu certifikovanú  technológiu MEAPLASMA, kde sa zachováva 3 až 4 násobne viac trombocytov, na rozdiel od obyčajných skúmaviek, ktoré nezachovávajú trombocyty.

Plazma bohatá na krvné doštičky (platelet-rich plasma, PRP) sa extrahuje. Obsahuje vysokú koncentraciu rastových faktorov, ktoré podporujú omladenie kože, ale fungujú tiež ako urychlovač prirodzeného procesu hojenia.
Tým viac pracujú Vaše rastové faktory pre Vašu pleť. Celkový efekt omladenia je veĺmi prirodzený.

PLASMATHERAPY - MEAPLASMA PRGF
DODÁVA PRE PLEŤ RASTOVÉ FAKTORY,
PRIRODZENÉ OMLADENIE A REŠTART BUNIEK

Inovatívna metóda, ktorá využíva regeneračné účinky z vlastnej – autológnej – krvnej plazmy. Už v minulosti sa autohemoterapia využívala na zvýšenie imunity či regeneráciu tkanív. Plazmaterapia je metóda, pri ktorej sa z vlastnej krvi odobranej do špeciálnych odberových setov počas centrifugácie uvoľní veľké množstvo krvných doštičiek – trombocytov (preto aj názov PRP, platelet-rich plasma) – a z nich rastových faktorov, ktoré stimulujú po aplikácii v derme – zamši – fibroblasty k tvorbe vlastného kolagénu, elastínu a kyseliny  HA. Tým, že sa aplikuje telu vlastný materiál, eliminuje sa riziko akejkoľvek alergickej reakcie, zákrok predstavuje prirodzený spôsob rejuvenizácie na bunkovej úrovni. Výsledkom je zregenerovaná, pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások, redukcia jazvičiek po akné, redukcia strií a kruhov pod očami, zlepšenie vzhľadu jaziev. PRP terapia sa využíva aj na stimuláciu zárodočných buniek vlasových folikulov pri vypadávaní vlasov.

APLIKÁCIA
Zákrok je nebolestivý, pacientka má pred ním aplikovaný anestetický krém
PRP je aplikovaná injekčne, kanylou alebo pomocou prístroja
Vital Injektor do oblasti tváre, krku, dekoltu, rúk, oblastí postihnutých striami, do vlasov. Ošetrenie sa odporúča absolvovať v 3 sedeniach (pri vypadávaní vlasov 6 sedení) raz za 3-4 týždne, pričom navodením novotvorby kolagénu sa po každom sedení výsledný efekt sumuje a pretrváva 6-12 mesiacov Po zákroku sa odporúča  LED terapia za účelom posilnenia efektu PRP a podpory hojenia po zákroku. Mierne začervenanie vymizne do 1-3 hodín po aplikácii, výnimočne môžu  vzniknúť v mieste aplikácie modrinky, ktoré sa vstrebú v priebehu niekoľkých dní. Zákrok sa robí celoročne, po zákroku je odporúčané nevystavovať  ošetrovanú oblasť slnečnému žiareniu a používať fotoprotekciu

V našej klinike ponúkame aj pokročilý nový protokol aplikácie Plazmy s kolagénovým boostrom IQLift, ktorý obsahuje patentované peptidy pre reštart funkcii a omladenie buniek, aminokyseliny pre tvorbu kolagénu, stabilizované vitamíny a minerály pre pleť.

APLIKÁCIA
Pacientovi sa odberie 7 ml krvi. Následne sa oddeli plazma z krvi v centrifuge a čistá plazma sa potom aplikuje pomocou VITAL INJECTORA do Vašej pokožky. Môže sa aplikovať injekčne alebo Vital Injectorom.

OMLADENIE Z VLASTNEJ PLAZMY