Meaplasma

MEAPLASMA - Plazmaterapia alebo Drakula terapia je ošetrenie s Vašou vlastnou obohatenou krvnou plazmou.
MEAPLASMA -jedná sa o revolučnú metódu, pri ktorej sa využíva prirodzený regeneračný účinok Vašej vlastnej plazmy.
Vďaka MeaPlasmy dochádza k zmenám na bunečnej úrovni, dochádza k reštartovaniu vlastných buniek, bunky začnú fungovať ako vo veku 25 rokov ...účinok takéhoto omladenia je omnoho trvalejší ...

Výhodou ošetrenia obohatenou autonómnou plazmou - MeaPlasmou je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o využitie vlastnej krvi a neaplikujú sa cudzorodé látky. Neexistuje žiadne iné prírodné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov, rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako Vaša vlastná plazma.

MEAPLASMA stimuluje prirodzenú obranyschopnost pokožky a zaistuje novotvorbu vlastného kolagénu. Krvné doštičky, ktoré sa nachádzajú v krvi sú najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré zároveň vedú k tvorbe nového vlastního kolagénu. Aktivácia doštičiek uvoľňuje veľké množstvo rastových faktorov. Tieto rastové faktory stimulujú fibroblasty a aktivujú tiež tvorbu vlastného kolagénu. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások. Aplikuje sa v lokalnom znecitlivení do hlbšej časti pokožky pomocou Vital Injectora. Celý zákrok trvá približne hodinu. Pre celkový dlhotrvajúci efekt sa doporučuje zákrok viackrát za sebou opakovať. Pôsobí aj preventívne proti starnutiu a ochabovaniu kože.

V našej praxi používame najnovšiu certifikovanú  technológiu MEAPLASMA, kde sa zachováva 3 až 4 násobne viac trombocytov.
Plazma bohatá na krvné doštičky (platelet-rich plasma, PRP) sa extrahuje. Obsahuje vysokú koncentraciu rastových faktorov, ktoré podporujú omladenie kože, ale fungujú tiež ako urychlovač prirodzeného procesu hojenia.  
Tým viac pracujú Vaše rastové faktory pre Vašu pleť. Celkový efekt omladenia je veĺmi prirodzený.
Dĺžka procedúry
60 min
Akciová cena
139,00 €
Kúpiť