AKCIA MESIACA APRÍL-TELOVÉ OŠETRENIA- EPILÁCIA -40% ZĽAVA NA OŠETRENIE. REDUKCIA CELULITÍDY/FORMOVANIE POSTAVY/MASÁŽ -50% ZĽAVA NA OŠETRENIE. KOZMETICKÉ OŠETRENIE-OXYGENEO -30% ZĽAVA NA.AKCIA BOTOX LEN ZA 70.-

O nás

Naša spoločnosť MAURO SIMON CLINIC a INTERNATIONAL MEDICAL EXPERT SLOVAKIA sa špecializuje na oftalmológiu, estetickú medicínu , školenie lekárov a distribúciu produktov z oblasti estetickej medicíny, kozmetológie a vlasovej kozmetiky. V Estetickej medicíne Vám prinášame najnovšie procedúry a techniky omladenia tváre pomocou rôznych druhov vhodných výplňových materiálov, plazmy, biorevitalizačných produktov a hlavne tiež refresch a lifting tváre pomocou rôznych druhov mezonití. Vo svojej praxi Vám prinášame tie najlepšie produkty v estetickej medicíne, v tvárovej a vlasovej kozmetike od svetových výrobcov švajčiarskej, nemeckej, anglickej, americkej, rakúskej, norskej, španielskej výroby. Niektoré z týchto svetových značiek zastupujeme aj na Slovensku a produkty, ktoré sú určené na domáce použitie Vám ponúkame v aj na našej stránke v E-shope.

International Medical Expert Slovakia sro je  jednou z popredných spoločností v oblasti estetickej medicíny a dermatológie, ktorá má za cieľ podporovať a rozvíjať kozmetológiu a estetickú medicínu v našej krajine. V rámci kvalitných školení poskytujeme aktuálne informácie z odboru, neustále sa snažíme udržiavať vysokú odbornú úroveň. Spolupracujeme so začiatočníkmi, tak aj so skúsenými odborníkmi, sme v kontakte s výskumnými centrami i klinickými pracoviskami.

Naše portfólio tvoríia svetoznáme európske značky len tej najvyššej kvality, kladieme dôraz na výber bezpečných produktov a vysokú efektivitu zákrokov. Spoločnosť International Medical Expert Slovakia s.r.o.  má výhradné právo reprezentovať výrobky pre kozmetickú a estetickú medicínu svetoznámych európskych výrobcov na území Slovenskej republiky

Doktorka MUDr. Uias Ruslana

Lekárka estetickej medicíny, žije od roku 2014 so svojou rodinou na Slovensku. V súčastnosti sa venuje estetickej medicíne a prináša najnovšie metódy omladenia aj na Slovensko. Jej reputácia je spojená so spokojnosťou klientov o ktorých sa stará v našej spoločnosti Mauro Simon. Doktorka MUDr.Uias vo svojej praxi využíva najnovšie metódy v anti aging ošetreniach. Práca doktorky Uias je výnimočná kvôli individuálnému prístupu ku každému svojmu klientovi a kvôli snahe zachovania prirodzenosti každého pacienta.

Doktorka Uias v Mauro Simon spolupracuje a konzultuje svoje pôsobenie na Slovensku so svetovými celebritami, certifikovanými školiteľmi a hovorcami popredných estetických kongresov v oblasti estetickej medicíny, ktorí prinášajú nové skúsenosti v oblasti estetickej medicíny aj k nám na Slovensko.

ŠKOLITELIA - MEDZINÁRODNÝ TRENERI

INTERNATIONAL MEDICALS EXPERTS SLOVAKIA

HOVORCOVIA ESTETICKÝCH KONGRESOV

Doktorka MUDr. Elena Rumyantseva - Elena Mathey, MD, PhD

Kandidát vied, lekárka-dermatológ na oddelení dermatoonkologie Univerzitnej nemocnice Ambroise Paré vo Francúzsku, lekárka estetickej medicíny laserovej kliniky LINLINE, mezinárodná trenérka dermálnych výplní, botulinoterapie, mezoterapie a niťových technologií, hovorca kongresov IMCAS, EUROMEDICOM, EADV, nositelka ceny Zlatá lanceta a Art of Beauty (Paríž, Francie).
Doktorka PHDr. MUDr. Natalie Indilová ,

Kandidátka vied, hovorca mezinárodných kongresov, nositeľka ceny Zlatá lanceta. (Rusko)

Doktor MUDr. Anton Safronov

Lekár-dermatológ, neurológ Centra Lékarskej Kosmetologie MedEstet, vedecký poradca Vedecko-vzdelávacího strediska International Medical Expert, certifikovaný školiteľ injekčných metodik v estetickej medicíne, peelingov, nití, mezoterapie, vedúci sekcie terapeutických masážných technologií spoločnosti SPA TECHNOLOGY (Francie, Španělsko, Rusko).

Doktorka MUDr. Uma Magomedalieva

Kandidát vied, lékarka, dermatológ, odborníčka na estetickú medicínu, medzinárodná školiteľka Rumunskej národnej asociácie mezoterapeutov, členka a hovorkyňa Rumunskej spoločnosti dermatológov, primárka kliniky Bella Medical SPA, Bukurešť
Doktorka MUDr. Irina Safronova

dermatologička, lekárka estetickej medicíny kliniky Medlife, certifikovaná školiteľka injekčných metód v estetickej medicíne skupiny spoločností International Medical Expert (Machačkala, Rusko).
Doktorka MUDr. Ina Sosoaca

Dermatologička, lekárka estetickej medicíny lekárskeho strediska Galcidi, certifikovaná školiteľka skupiny spoločností International Medical Expert (Anapa, Rusko).