Mezoterapia s peptidmi

Mezoterapia je doslova vitamínova bomba pre vlasy.
Obsahom tohto liečivého kokteilu sú:
  • Biomimetické peptidy na revitalizáciu pokožky hlavy
  • Minoxidil na stimuláciu prekrvenia v okolí vlasových folikulov a predĺženie rastovej fázy
  • Komplex vitamínov na revitalizáciu pokožky hlavy, výživa vlasových folikulov
  • Aminokyseliny ako stavebné zdroje pre tvorbu nových vlasov
  • Minerály, koenzýmy, stopové prvky na stimulácia bunkového metabolizmu, podpora rastu vlasov, ochrana pokožky hlavy pred nepriaznivými vplyvmi, proti oxydačnému stresu
  • Rastové faktory na podporu tvorby vlasových folikulov a kolagénu, stimulácia cievnej mikrocirkulácie
  • Redukčné činidlá , ktoré napomáhajú tvorbe kolagénu
Pôsobenie a vstrebávanie týchto látok „ čo najhlbšie „ zabezpečuje  liečebná metóda - vlasová mezoterapia, pri ktorej sa injikujú liečebné látky do hĺbky kože, teda priamo k vlasovým korienkom. V liečbe zvýšeného padania vlasov sa používajú látky, ktoré ovplyvňujú pôsobenie hormónov, stimulujú a predlžujú trvanie rastovej fázy a podporujú lokálne prekrvenie v okolí vlasových folikulov.
Mezoterapia MD:Complex

INTENZÍVNY ANTIAGINGOVÝ KONCENTRÁT S PEPTIDMI MD:COMPLEX

7 PREDNOSTÍ PRÍPRAVKOV MD: COMPLEX GenX
PATENTOVANÁ BRITSKÁ TECHNOLÓGIA GENX -   PEPTIDY S KYSELINOU HYALÚRONOVOU
VYSOKÁ KONCENTRÁCIA PEPTIDU S POSTUPNÝM UVOĽŇOVANÍM AKTÍVNYCH ZLOŽIEK
SKUTOČNE JEDINEČNÉ ZLOŽENIE PRÍPRAVKOV, KTORÉ UMOŽŇUJE ZÍSKAŤ
OJEDINELÉ MULTIFUNKČNÉ PRODUKTY
POUŽÍVANÉ ODBORNÍKMI  VIAC AKO V 50 KRAJINÁCH SVETA
ŠPECIÁLNY SPÔSOB STERILIZÁCII,  KTORÝ ZACHOVÁVA MAXIMÁLNU AKTIVITU LÁTOK
ŠPECIÁLNY SPÔSOB STERILIZÁCII , KTORÝ ZACHOVÁVA UVEDENÚ KONCENTRÁCIU ZLOŽIEK PRÍPRAVKU
VYSOKÁ KVALITA SUROVÍN
VYSOKÁ KVALITA OČISTENIE KYSELINY HYALURÓNOVEJ
NAJNOVˇSIA GENERÁCIA MEZOTERAPII S PEPTIDMI
IDE O KONCENTR'AT , NIELEN KOKTAJL

PREČO PRÁVE MD:COMLEX ?
Koncentrát MD:COMPLEX ponúka veĺa  liečebných programov podĺa typu plrti a pre celkové  omladenie a ošetrenie pleti aj tela v profesionálnych salónoch estetickej medicíny alebo v kozmetických salónoch.
Tieto prípravky poskytujú okamžitý výsledok, ktorý budú Vaši pacienti vidieť, cítiť a budú schopní ho naďalej udržiavať. MD:COMPLEX nie je obyčajný koktejl, ale je to koncentrát účinnych látok najnovšej generácie aj s peptidmi. Peptidy sú vlajkovou loďou Vašich ošetrení proti starnutiu.Absolvujte  procedúru, ľahko a účinne tým dosiahnete krásnych výsledkov! MD:Comlex je iný! MD:COMPLEX je mezoterapia s peptidmi a s ním prichádzaaj  reštart buniek a omladenie, stimulácia DNA!

PREČO PRÁVE MD:COMLEX ?
Koncentrát MD:COMPLEX ponúka viac ako liečebných programov pre celé omladenie a ošetrenie pleti aj tela v profesionálnych salónoch estetickej medicíny alebo v kozmetických salónoch.

APLIKÁCIA :
Ple't sa znecitlivie s anestetickým krémom a následne sa aplikuje MD:Complex podĺa druhu pleti a problému pomocou Vital Injectora alebo Injekčne . Pri aplikácii MD:COMPLEX môžete cítiť pálenie, štipánie, nakoľko obsahuje aj peptidy pre reštart DNA. Pre ukľudnenie pleti aplikujeme ukĺudňujúcu biocelulóznu masku INNO.

Doporučujeme na vnútorné použitie doplniť
JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope medicals-cosmetics.  INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU. Na domácu liečbu si môžete vybrať špeciálne prípravky z nášho E-shopu. Tieto špeciálne prípravky obsahujú špeciálnu patentovanú účinnú látku na podporu rastu vlasov a obnovu a podporu vlasových korienkov. Domáca pravidelná starostlivosť je tiež veľmi dôležitá pri dosahovaní dobrých výsledkov.
Taktiež doporučujeme na vnútorné použitie užívať
PROGLYME DRINK , ktorý obsahuje tiež patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku. Info o PROGLYME DRINK  nájdete v našom E-shope. Info o PROGLYME DRINK nájdete TU. Tiež si môžete vybrať v našom E-shope z profesionálnych liečivých šampónov španielskej luxusnej značky  DSD , ktoré riešia rôzne problémy vlasovej pokožky a vlasov a obsahujú liečivé látka pre vlasy a vlasovú pokožku.

Dĺžka procedúry
60 min