Mezoterapia

Mezoterapia je doslova vitamínova bomba pre pleť. Cielom mezoliftu je zabrániť rozširovaniu prvých známok starnutia, navrátiť pleti sviežosť, jas a mladosť. Mezoterapia je určená na zamedzenie jemných vrások, zlepšenie elasticity a tonicity pleti. Pôsobí v mladosti ako prevencia a v pokročilom veku rieši už vzniknuté problémy.

Vybrať si môžete z viacerých druhov koktailov , z ktorých okrem omladenia môže byť zameraný aj na nejaký konkrétny problém. Koktaily – vitamínové bomby obsahujú kyselinu hyaluronovú, vitamíny A ,B, C ,D, E, K , aminokyseliny , koenzymi, meď, kremík, kyselinu askorbovú, peptidy, zinok, dmae ...

Podľa obsahu su určené na hydratáciu , restrukturalizáciu, revitalizaciu , antipigmentáciu , detoxikáciu kože, obnovenie matrix, stimuláciu rastových faktorov, zlepšenie elasticity.. Taktiež sa môžu využívať aj na liečbu akné alebo pigmentácii, na napomáhanie rastu a výživy vlasov a aj liečbu celulitídy.

Pri mezoterapii sa priamo vpichuje špeciálny koktail prístrojom - vital injectorom . Ošetrenie trvá približne jednu hodinu. Ošetrovaná lokalita sa pred zákrokom lokálne znecitlivi. Pokožka je po aplikácii mierne začervenaná. Ošetrenie môžete postúpiť počas celého roka, v akomkolvek veku, nie je však vhodné ísť 5 dní na priame slnko.

Vhodné opakovať aspoň 2x po sebe v intervale 2-3 týždne.

 
Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
89,00 €
Kúpiť