Mezoterapia s peptidmi

OJEDINELÉ MULTIFUNKČNÉ PRODUKTY
POUŽÍVANÉ ODBORNÍKMI  VIAC AKO V 50 KRAJINÁCH SVETA
ŠPECIÁLNY SPÔSOB STERILIZÁCII,  KTORÝ ZACHOVÁVA MAXIMÁLNU AKTIVITU LÁTOK
ŠPECIÁLNY SPÔSOB STERILIZÁCII , KTORÝ ZACHOVÁVA UVEDENÚ KONCENTRÁCIU ZLOŽIEK PRÍPRAVKU
VYSOKÁ KVALITA SUROVÍN
VYSOKÁ KVALITA OČISTENIE KYSELINY HYALURÓNOVEJ
NAJNOVˇSIA GENERÁCIA MEZOTERAPII S PEPTIDMI
IDE O KONCENTR'AT , NIELEN KOKTAJL

PREČO PRÁVE MD:COMLEX ?
Koncentrát MD:COMPLEX ponúka veĺa  liečebných programov podĺa typu plrti a pre celkové  omladenie a ošetrenie pleti aj tela v profesionálnych salónoch estetickej medicíny alebo v kozmetických salónoch.
Tieto prípravky poskytujú okamžitý výsledok, ktorý budú Vaši pacienti vidieť, cítiť a budú schopní ho naďalej udržiavať. MD:COMPLEX nie je obyčajný koktejl, ale je to koncentrát účinnych látok najnovšej generácie aj s peptidmi. Peptidy sú vlajkovou loďou Vašich ošetrení proti starnutiu.Absolvujte  procedúru, ľahko a účinne tým dosiahnete krásnych výsledkov! MD:Comlex je iný! MD:COMPLEX je mezoterapia s peptidmi a s ním prichádzaaj  reštart buniek a omladenie, stimulácia DNA!

VYBERTE SI KONCENTRÁT MD:COMPLEX
PODĽA TYPU PLETI

...pre viac info kliknite na produkt

Stárnúca pleť

GenX Mimetic Peptides & Growth Factors

Omladzujúci Anti Age Concentrát

Pri akútnej dehydratácii - dehydrovaná pleť

HYALREVITALIZING  CxNCT
Omladzujúci hydratačný koncentrát s peptidmi

Antipigmentačné ošetrenie
MELANOCEUTICALS  CxTM
Depigmentačný, antoixidačný a zosvetľujúci concentrát

Anti aging ošetrenie

ANTIAGE INTENSIVE  CxAI
Antiagingový a antioxidačný účinok

Protiaknózne ošetrenie

SKIN CLEAR  CxSC
Proti akné a na mastnú pokožku

Ošetrenie pre ochabnutú pleť

FIRMING REGEN CxFR
Obnovenie tonusu kože a metabolizmu buniek

Omladenie, spevnenie Očného okolia

GEN X EYE CONTOUR
 Omladenie očného okolia s peptidmi

Ošetrenie celulitídy

CELL- LIPODRAIN CxCL

Anticelulitídový a drenážny účinok.

Exkluzívne mezoterapeutické injekčné ošetrenie alebo ošetrenie s dermapenom, ktoré obnovuje rovnováhu dehydrovanej a stárnucej pleti a navracia jej mladistvý vzhľad vďaka peptidom a stimulácii DNA. Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka peptidom odďaluje stárnutie.

PREČO PRÁVE MD:COMLEX ?
Koncentrát MD:COMPLEX ponúka viac ako liečebných programov pre celé omladenie a ošetrenie pleti aj tela v profesionálnych salónoch estetickej medicíny alebo v kozmetických salónoch.

APLIKÁCIA :
Ple't sa znecitlivie s anestetickým krémom a následne sa aplikuje MD:Complex podĺa druhu pleti a problému pomocou Vital Injectora alebo Injekčne . Pri aplikácii MD:COMPLEX môžete cítiť pálenie, štipánie, nakoľko obsahuje aj peptidy pre reštart DNA. Pre ukľudnenie pleti aplikujeme ukĺudňujúcu biocelulóznu masku INNO.

Doporučujeme na vnútorné použitie doplniť
JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope medicals-cosmetics.
 INFO o JALUPRO
 DRINK nájdete TU.