Art Lift

Nosovoústne vráky sa tvoria v dôsledku straty hyhratácie pleti a poklesu tkaniva. Pre viditelný účinok je preto už potrebné, nielen hydratovať danú oblasť s kyselinou hyaluronovou, ale aj pozdvihnúť upadajúcu pleť pomocou kanylových Art Lift niti. Liftinf pomocou kanylových nití v oblastí líc nám pomáha vyliftovať aj nosovoústne vrásky. Kanylové nite rôznych druhov, dĺžiek posúvajú estetickú medicínu o výrazný krok dopredu. Je to dané štruktúrou nite, jej hrúbkou a špeciálnym materiálom, z ktorého je niť vyrobená. Efekt po Art Lift  kanylovom liftingu je viditeľný ihneď, zlepšuje sa však ešte viac o 1 až 3 mesiace po zákroku. Tým, že niť stimuluje množstvo procesov v tkanive, obaľuje sa kolagénom, koža sa hydratuje a spevňuje postupne.. Art Lift Kanylová niť je hrubšia a vstrebáva sa rovnomerne po dobu 6 až 12 mesiacov.

Zavedenie kanylovej nite stimuluje väzivové bunky ku tvorbe väziva (kolagénu) a vytvoreniu kostri pleti, ktorá spevňuje a fixuje kožu aj do budúcna. Výsledný efekt pretrváva zväčša 1,5 až 2 roky. Aplikáciu Art Lift niti je možné doplnať a kombinovať s rôznymi inými druhmi mezonití. Požadovaný výsledok pretrváva mesiace až roky, až kým starnutie a gravitačné sily nespôsobia nové ochabnutie pokožky. Procesaplikácii nití sa môže opakovať podľa potreby. Po aplikácii je nutné nosiť špecialnu bandáž po dobu 2 týždňov, hlavne na noc.Tiež je treba režim bez fyzickej námahy. Pre celkový efekt celej tváre doporučujeme aplikovať naraz aj s nitovým liftingom dolnej sánkovej časti tváre.

Pred aplikáciou nití je vhodné podstúpiť biorevitalizáciu s patentovaným produkom JALUPRO , ktorý obsahuje špecialnu zmes aminokyselin. Biorevitalizáciou JALUPRO dodávame pleti hustotu a pleť je potom dobre pripravená na niťový lifting Art Lift. 

Na vnútorné použitie doporučujeme doplniť JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope www.medicals-cosmetics.com

INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.

 
Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
270,00 €
Kúpiť