Art Lift Ancor Max Lift

Art Lift Ancor Max Lift

Najnovší svetový trend v oblasti omladenia tváre,
nazývaný 4D bio niťový lifting,
Pomocou nití Ancor max Lift vieme našim klientkam dosiahnuť najväčšie pozdvihnutie ovisnutých častí tváre.
Art Lift Anor Max Lift  nite sú biodegradovateľné, biokompatibilné, samovstrebatelné, po aplikácii neviditeĺné nite, pomocou ktorých liftujeme, pozdvihujeme ochabnuté časti tváre. Art Lift Ancor Max Lift nite majú špeciálne zúbky a zavádzajú sa pomocou kanyl, preto sú najvhodnejšie a najúčinnejšie pre pozdvihnutie ochabnutého tkaniva. Pomocou špeciálneho systému kanýl a nití vieme našim klientkam vytiahnuť kožu tváre v kriticky poklesnutých oblastiach opäť nahor. 

Tieto špeciálne nite sa umiestňujú až do hlbokých vrstiev kože, na ktorých pri každom tvárovom liftingu záleží najviac.
Aplikácia v hlbších vrstvách kože umožňuje nielen efektívne pozdvihnúť mäkké tkanivo povolené v dôsledku procesu starnutia,
ale tiež ho fixovať do požadovaného stupňa tak, aby sa výsledný efekt dlhodobo nemenil.

Art Lift Ancor Max Lift nite sa aplikujú pomocou  špeciálnych netraumatických kanyl, čo lekárovi umožňuje úplne sa zaobísť bez akýchkoľvek rezov. Stačí len pár vpichov. Efekt aplikácii Ancor Max Lift je porovnateľný s klasickým chirurgickým faceliftom, a preto je Ancor Max Lift vhodný už aj pre pacientov s výraznými kožnými prevismi, ktorí už boli indikovaní na chyrurgický facelift. Art Lift Ancor Max Lift je oproti chirurgickému liftingu ďaleko nenáročnejší estetický zákrok, nevyžaduje žiadnu rekonvalescenciu a vďaka pozitívnemu vplyvu na produkciu kolagénu tiež zlepšuje štruktúru pokožky, na čo klasická operácia nestačí.

Pred aplikáciou nití je vhodné podstúpiť biorevitalizáciu s patentovaným produkom JALUPRO , ktorý obsahuje špecialnu zmes aminokyselin. Biorevitalizáciou JALUPRO dodávame pleti hustotu a pleť je potom dobre pripravená na niťový lifting Art Lift. 

Doporučujeme potom kombinovať následne s plazmoliftingom alebo biorevitalizáciou.

Po zákroku sa môžu vyskytnúť modrinky a mierny opuch. Zákrok si vyžaduje krátkodobú rekonvalescenciu 2-3 dni. Je potrebný kľudový režim bez fyzickej námahy. Vhodné je krátkodobé nosenie bandaže a podpora pitim aminokyselinového nápoja PROGLYME DRINK. 

Info o PROGLYME DRINK nájdete TU.

 

 
Dĺžka procedúry
60 min.
Cena procedúry
550,00 €
Kúpiť