Liečba celulitídy

Celulitídou označujeme zmeny tukového tkaniva, ktoré sú súčasťou kože. Tieto zmeny vidíme ako nerovný, zošúverený povrch kože, neskôr aj s drobnými uzlíkmi a priehlbinkami. Jednoducho povedané ide o pomarančovú kožu.

Liečba celulitídy mezoterapiou je neinvazívna metóda, ktorou aplikujeme liečivo - zmes aktívnych substancií. Princíp metódy spočíva v aplikovaní špecialnych látok pod kožu pre dosiahnutie a zlepšenie stavu starnúej pokožky. Pomocou tejto metódy sa reaktivujú špecifické fyziologiocké procesy v tkanive.

V tomto prípade sa aplikuje látka do tej vrstvy kože, kde dochádza pri rozvíjaní celulitídy k patologickým zmenám. Liečivá látka sa do kože aplikuje tenkou ihlou alebo prístrojom. Mezoterapia má široké využitie aj pri iných kožných ochoreniach. Aplikované liečiva vyberáme podľa ochorenia. Pri celulitíde ide o látky, ktoré sú aj súčasťou anticelulitídových krémov. Rozdiel je v tom, že pri mezoterapii sa na rozdiel od krémov a telových mliek dostane liečivá látka na miesto, kde má pôsobiť a vo väčšej koncentrácii. Mezoterapia pôsobí efektívnejšie.

Vpravovaním týchto látok sa podporuje :
  • lymfatická cirkulácia
  • krvné zásobenie
  • tvorba kolagénu

Ošetrenie trvá v priemere od 30 – 50 minút, je úplne bezbolestné a bez akejkoľvek rekonvalescencie. Celková kúra sa skladá z 5-10 ošetrení v 2 – 3 týždňových intervaloch.
Dĺžka procedúry
30 min
Cena procedúry
129,00 €
Kúpiť