AKCIA MESIACA APRÍL-TELOVÉ OŠETRENIA- EPILÁCIA -40% ZĽAVA NA OŠETRENIE. REDUKCIA CELULITÍDY/FORMOVANIE POSTAVY/MASÁŽ -50% ZĽAVA NA OŠETRENIE. KOZMETICKÉ OŠETRENIE-OXYGENEO -30% ZĽAVA NA.AKCIA BOTOX LEN ZA 70.-

HYDROPEPTIDE
SEZÓNNE OŠETRENIE
Vyvinuté Epigenetikmi z USA
Účinky na bunkovej úrovni

Pôvodná cena
Akciová cena
Sme výhradným dovozcom
Dĺžka procedúry: 60 min
HYDROPEPTIDE
SEASONAL FACIAL

PROFESIONÁLNE EPIGENETICKÉ OŠETRENIE

SILA PATENTOVANÝCH PRÍRODNÝCH PEPTIDOV
KLINICKY POTVRDENÉ ÚČINKY AŽ NA BUNKOVEJ ÚROVNI DNA

PREČO PRÁVE HYDROPEPTIDE?
Tieto prípravky poskytujú okamžitý výsledok, ktorý budú Vaši pacienti vidieť, cítiť a budú schopní ho naďalej udržiavať. HydroPeptide sa môže stať vlajkovou loďou Vašich ošetrení proti starnutiu. Rozšírte svoju ponuku procedúr, ľahko a účinne tým dosiahnete krásnych výsledkov! HydroPeptide je iný! HydroPeptide je Peptid a s ním prichádza reštart buniek a omladenie! HydroPeptide ponúka viac ako 20 liečebných programov pre celé telo a 21 produktov pre koncových zákazníkov.

Intenzívne pleťové kompletné ošetrenie, od očistenia, peelingu, masáže, až po luxusné ošetrenie s maskou, sérom a balzamom. Ošetrenie poskytuje cielené a odborné riešenie pre dysfunkcie pleti.

Pri akútnej dehydratácii - dehydrovaná pleť
Antipigmentačné ošetrenie
Anti aging ošetrenie
Protiaknózne ošetrenie
Ošetrenie pre citlivú pleť

Exkluzívne manuálne ošetrenie, ktoré obnovuje rovnováhu dehydrovanej pokožky a navracia jej mladistvý vzhľad vďaka peptidom a stimulácii DNA. Pleť v kríze ihneď stabilizuje a vďaka relaxačnej masáži zo salónu zároveň odídete oddýchnutá a omladená.

ČO SÚ PEPTIDY?
Peptidy tvoria základ inteligentnej stratégie boja proti starnutiu: tvoria ich stavebné kamene bielkovín, ktoré stimulujú bunkový metabolizmus. Pomáhajú stimulovať celú škálu procesov, ktoré prebiehajú v pokožke, ako napríklad  syntézu kolagénu. Peptidy môžu spustiť pozitívnu reťazovú reakciu jednotlivých účinkov. Medzi takéto účinky patrí podpora činnosti buniek, a tým uspokojenie osobitných potrieb náročnej pleti.

Pomocou peptidov je možné stimulovať kľúčové funkcie pokožky:
  • posilnenie  prirodzenej obranyschopnosti pokožky,
  • zvýšenie pružnosti pokožky,
  • zlepšenie pevnosti pokožky,
  • celkový žiarivý vzhľad pokožky.

Peptidy prispievajú k hydratácii kože, výrazne redukujú vrásky, navracajú pokožke prírodný jas. Rady prípravkov sú určené pre dennú starostlivosť, ale aj k profesionálnemu ošetreniu.  Aktívne peptidy, zloženie pozostávajúce z komplexov peptidov a aplikácia najnovšej technológie zabezpečuje:
  • viditeľné vyhladzujúce účinky
  • vypínacie účinky so schopnosťou intenzívnej regenerácie pleti
  • posilňuje bunkovú kohéziu,
  • spúšťa vlastné regeneračné procesy v pokožke,
  • dodáva vlhkosť s hĺbkovým účinkom,
  • aktivuje čerstvú syntézu extracelulárnej hmoty,
  • stimuluje metabolizmus kolagénu a elastické vlákna pokožky.

V ČOM JE SILA PEPTIDOV?
Vďaka peptidom dochádza k reštartu vlasnej bunky. HydroPeptide zaujíma vedúce postavenie  v anti-aging medicíne – využíva silu peptidov na dosiahnutie skvelých výsledkov. Náše unikátne obalené peptidy posilňujú pokožku, umožňujú jej využiť svoj vlastný potenciál omladenia.

VLR HYDROPEPTIDE TECHNOLÓGIE
HydroPeptide so svojou vlastnou patentovanou technológiou VLR je lídrom v oblasti anti-aging starostlivosti o pokožku.
Technológia HydroPeptide používa vyváženú kombináciu rozmanitých peptidov, overenú na klinickej úrovni v rámci naďalej pokračujúcich výskumov. Vymieňa agresívne zložky v iných kozmetikách za peptidy, ktoré cielene odstraňujú vrásky, pigmentové škvrny a ďalšie problémy. Kozmetika HydroPeptide umožnila vytvoriť novú štandardnú anti-aging starostlivosť o pokožku.

HYDROPEPTIDOVÁ STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ A TELO
Aktivne peptidy rýchlo obnovujú zdravú štruktúru a hydratáciu pokožky. Starostlivo zvolená detoxikácia spôsobí omladenie kože. Každá procedúra HydroPeptide bojuje proti príznakom starnutia a pritom dáva možnosť aj nastaviť liečbu určitého problému: ako precitlivenosť, akné, hyperpigmentácia, tonus, vypnutia a iných problémov. Výsledok sa dostaví ihneď po ošetrení a časom sa naďalej stupňuje. Cieľom HydroPeptidovej starostlivosti je urobiť pokožku tváre a tela mladistvú, pevnú, hladkú, žiariacu a vypnutú.

Našich 29 profesionálnych produktov ponúka širokú škálu možností liečby:

• 8 prípravkov zameraných na určitý problém pri starostlivosti o tvár
  • 3 expresné prípravky proti starnutiu tváre
  • 5 úplných procedúr proti starnutiu
  • 3 protokoly pre manikúru a pedikúru
  • 5 protokolov prístrojového ošetrenia
  • sezónna starostlivosť o tvár, UV