Hydropoeptide

Chemický peeling je proces odstraňovania horných vrstiev odumretej kože chemickými prípravkami. Exfoliácia podporuje obnovu kože , vyhladzuje vrásky a vyrovnáva textúru. Peelingové prípravky ničia staré odumreté bunky na povrchu pleti, stimulujú obnovu buniek, zlepšujú tonus, posobia antipigmentačne, zlepšujú elasticitu a jas, zmenšujú pory.

Na tvár sa po dôkladnom očistení aplikuje prípravok, ktorý obsahuje špecialnu kyselinu určenú na peeling a ďalšie doplnkové látky a vitamíny. Doba pôsobenia účinnej látky závisí od druhu produktu a tiež od individuálnej tolerancie ošetrovanej osoby. Následne sa látka zneutralizuje a aplikuje sa upokojujúci krém. Ošetrená plocha môže po výkone zostať jemne začervenená. V priebehu nasledujúcich dní / 4-7 / dochádza k miernemu olupovaniu povrchových vrstiev pokožky. Nie je vhodná společenská akcia. Po aplikácii je nutná ochrana pokožky pred slnečným žiarením. Je vhodné aplikovať špecialny reparačný krém Recovery aj na domáce použitie.

Luxusná kozmetika HYDROPEPTIDE s obsahom 60 peptidov je zárukou vysokej kvality. 

Info o špičkovej californskej kozmetike HYDROPEPTIDE nájdete TU.

V ponuke HYDROOPEPTIDE sú okrem prípravkov pre profesionálov aj prípravky pre domácu sterostlivosť, ktorú nájdete aj v našom E-shope.
Dĺžka procedúry
30 min
Cena procedúry
69,00 €
Kúpiť