Biorevitalizácia JALUPRO

Biorevitalizácia je okamžitá revitalizácia a kolagenové omladenie buniek vo vlasovej časti. Biorevitalizácia aktivuje metabolické procesy, obnovuje dermálnu štrukturu , zároveň maximálne výživuje a omlaďuje kolagenové štruktury v oblasti, kde pôsobí roztok Jalupro švajčiarskej výroby. Fyziologicky podporuje bunkový metabolismus v koži. Prípravky obsahujú kyselinu hyaluronovú neživočišného pôvodu a patemtovanú vyváženú zmes aminokyselin, ktoré sú dôležité pri obnove . revitalizácii vlasovej pokožky.
Ide o zmes určitých aminokyselin (glycin, L-prolin, L-lysin monohydrochlorid, L-leucin) prísne vyvážených kvantitativne a tiež podľa priestorovej štruktury molekuly. Cielene sa zabudováva do biochemického cyklu syntézy kolagenu fibroblastov. Stimuluje a udržuje maximálnu neokolagenogeneziu a spomaľuje deštrukciu kolagénu. Podporuje funkčnú aktivitu keratinocytov a fibroblastov. Zvyšuje hrúbku a elasticitu kože a znižuje jej reliéf. Švajčiarsky prípravok JALUPRO  je jedinečný, nemá analogiu vo svete a je patentovaný jeho švajčiarskym výrobcom. Aplikuje sa v lokálnom znecitlivení do hlbšej časti pokožky injekčne pomocou Vital Injectora. Celý zákrok trvá približne hodinu. Pre celkový dlhotrvajúci efekt sa môže zákrok viackrát za sebou opakovať.

Doporučujeme na vnútorné použitie doplniť JALUPRO DRINK, ktorý obsahuje  patentovanú zmes aminokyselín pre vnútornú výživu a obnovu rastu vlasov a nechtov, podporu pre Vašu pokožku.  JALUPRO DRINK  nájdete v  E-shope medicals-cosmetics.

INFO o JALUPRO DRINK nájdete TU.

V našom E-shopesi môžete vybrať aj vlasovú kozmetiku na domaáce ošetrenie
z profesionálnych liečivých šampónov španielskej luxusnej značky  DSD,
​ktoré riešia rôzne problémy vlasovej pokožky a vlasov.

Info o liečivej luxusnej vlasovej kozmetike DSD Simone nájdete TU.
Dĺžka procedúry
60 min
Cena procedúry
149,00 €
Kúpiť