SKINBOOSTER

HYDRATÁCIA A DOPLNENIE STRÁCAJÚCEHO OBJEMU

VYHLADENIE JEMNÝCH VRÁSOK A OMLADENIE

HYDRATÁCIA PLETI A VÝPLŇ JEMNÝCH VRÁSOK

Zosieťovaná kyselina hyalúronová je výborným pomocníkom všade tam, kde je pleť veľmi suchá, stáca svoj objem. Hĺbková regenerácia so zosieťovanou kyselinou hyalúronovou hydratuje, zjemní, rozžiari a omladí pleť. Dodá stratený objem. Kyselina hyalurónova patrí medzi najpouživanejšie účinné látky v estetickej medicíne. Využíva sav rôznych formách a má schopnosť efektívnej hydratácie s následným zlepšením kvality kožnej matrix na rôznych úrovniach. Pokožka je vďaka tomu jasnejšia, vyhladenejšia a odolnejšia voči starnutiu. Ošetrenie odstraňuje drobné vrásky, zvyšuje elasticitu kože a zlepšuje štruktúru pleti. Zákrok sa využíva k omladeniu tváre, krku, dekoltu alebo rúk. Skinbooster je možné využiť na úpravu pokožky s jazvami po akné. Pre ešte lepší efekt sa Skinbooster využíva aj v kombinácii s inými omladzujúcimi ošetreniami - chemické peelingy, mezoterapia, rádiofrekvenčný lifting, laserové ošetrenie.

Účinné ošetrenie pri suchej dehydrovanej pokožke. Tiež aj ako prevencia proti vzniku vrások.
Veľmi vhodná aj pri pocite suchosti, stiahnutosti pleti a potrebe stále sa natierať krémom. Doplnenie chýbajúceho objemu.

Naša koža časom stráca svoju kvalitu, kolagénové a elastínové vlákna sa v pokožke rozpadajú, koža začína byť suchšia, menej elastická a začíname stárnuť. Vital Injector je prístroj, pomocou ktorého sa aplikuje produkt s kyselinou hyalurónovou v stabilizovanej forme na desatinu milimetra a mikrolitra presne a pravidelne pod kožu. Kyselina hyaluronová sa považuje za MOLEKULU MLADOSTI, pretože hydratuje a omladzuje pleť zvnútra, zlepšuje pružnosť a štruktúru , omladzuje a eliminuje drobné vrásky. Zabezpečí sa tak celkové omladenie pleti a slúži nám aj ako prevencia proti tvorbe nových vrások. Žiadne účinnejšie omladenie a hydratácia celej plati neexistuje.

ÚČINKY
Zlepšenie celkovej kvality kože
Novotvorba kolagénu a elastínu
Obnova hydratácie
Zvýšenie elasticity kože
Zlepšenie štruktúry pleti

PRIEBEH OŠETRENIA
APLIKÁCIA INJEKČNE ALEBO PRÍSTROJOM VITAL INJECTOR

SkinBooster je vhodný pre pacientov v každom veku. Ošetrenie trvá približne jednu hodinu. Ošetrovaná lokalita sa lokálne znecitlivie, vpichuje sa produkt so stabilizovanou kyselinou hyaluronovou. Pokožka je po aplikácii mierne začervenaná a bodkovaná, pretože kyselina hyalurovaná sa vstrebáva približne 2-3 dni. Nie je vhodné plánovať si na druhý deň spoločenskú akciu. Na tretí deň s použitím make-upu nie je vidieť žiadne známky zásahu do pokožky. Ošetrenie môžete postúpiť počas celého roka a to v každom veku. Efekt nastupuje približne po 2-3 týždňoch a vydrží minimálne 12 mesiacov. Pre starší alebo suchší typ pokožky doporučujeme aplikovať 2-3 krát po sebe v mesačnom intervale alebo vo väčšej dávke ako 1 ml.

TRVANIE ZÁKROKU
Dĺžka zákroku je cca 30 min. Najlepší efekt sa dostavuje 14 dní po zákroku a vydrží 3-6 mesiacov. Na dosiahnutie oplimálneho efektu sa odporúčajú 3 aplikácie  po sebe v 3-4 týžňových intervaloch.

RIZIKÁ
  • hematóm po zákroku